Časopis o korálkování KORÁLKI.

Korálki 3/2016

01.05.2016 / Korálki
V tomto čísle se opět věnujeme převážně šití z korálků. Naše autorky provětraly v projektech spoustu krásných tvarů, namátkou Superdua, Minidua, Rully, Infinity, Crescenty, Hexagony, pohanku, ohňovky a mnoho jiných. Připomeňte si, jak se dělají papírové korálky, obšijte si kabošon nebo rivolku a můžete si pohrát s barvičkami a bižuterními komponenty. Konečně se také vracíme k polymerovému tvoření. Tentokrát s Nemravkou v prvním dílu seriálu o polymerech a také krásnou sponou Míši Peckové udělané technikou sítotisk na polymer. V příštích číslech se k Premu, Fimu a dalším hmotám budeme pravidelně vracet.Předplatitelé a zákazníci korálkárny a e-shopu Rooya k výtisku dostanou přibaleny korálky od firmy Estrela a pro vytvoření jednoho z projektů – prstýnku.Letní číslo časopisu Korálki má projekty v mnoha technikách vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro lepší orientaci jsou označeny jako vždy obtížností, podrobným obrázkovým obsahem členěným nejen podle typu projektu, ale i podle jednotliv...

Workshopy na stánku Výstavy Kreativity v Dubči

11.03.2016

Dnes začíná a celý víkend pokračuje Výstava Kreativity v Praze 10-Dubči. Ve třech budovách najdete spoustu stánků s tvořivým materiálem a dílnami.

Na našem korálkovém stánku vlevo nahoře ve Špejcharu si s námi můžete na workshopech udělat Jarní hvězdu z korálků Muyuki Delica, skřítka nebo vílu, náušnice z rokajlu nebo náušnice - lapač snů z pírek a korálků, jak vidíte na obrázku.

Naše korálkárna V Blanické 6 je dnes a v sobotu uzavřena.

Těšíme se na setkání na stánku v Dubči!

 

Korálki 2/2016

01.03.2016 / Korálki
Korálki 2/2016 – jaro – Mentolky v čokoládě Jarní číslo se nám vždycky připravuje moc dobře – hrát si v zimě na jaro je super a parádně ho přivolává. V tomto čísle na vás čekají tři projekty šitých korálků z korálků v několika variantách. V daších projektech se naučíte mnoho možností obšití Swarovski rivoli, kabošonů a perliček. Také si můžete vyzkoušet několik způsobů použití oblíbených dvoudírkových korálků Superduo, Rulla a Chilli. Nezapomněli jsme ani na novinky, jimiž stále ještě jsou Button Beads, dvoudírové kabošony nebo třeba Aureolixy, Trioly a Kheops par Puca. A to zdaleka není všechno! V tomto čísle najdete i jemné drátování, články, rozhovor, soutěže a pozvánky. Předplatitelé a zákazníci, kteří si časopis koupí u nás v e-shopu či na prodejně k výtisku dostanou přibaleny korálky MATUBO a komponenty pro vytvoření jednoho z projektů – náušnic ve tvaru květiny viz dopňkové foto úplně dole uprostřed. Jarní číslo časopisu Korálki má projekty v mnoha technikách vhodné pro začá...

Miyuki rokajl a Korálková škola

23.02.2016

V naší nabídce již několik dní najdete kulatý rokajl od značky Miyuki ve velikosti 15/0
a 11/0. Že mají precizní tvar, barevnou stálost a jsou prostě úžasné už vám nemusíme říkat :)

Darí Fejtková z rokajlu Miyuki ušila svojí oblíbenou Forever dutinku, na kterou najdete návod v její Jarní korálkové škole. Veškeré informace o programu a podmínkách přihlášení do Korálkové školy naleznete ZDE.

Pozvánka

22.02.2016

Zveme vás na jarní výstavu Kreativity, kde nás potkáte s korálkovým stánkem a několika zajímavými workshopy. Těšte se na skleněné bublinky a korálkové tvoření! 

Praha 10-Dubeč, 11.-13.3.2016

Těšíme se na vás! 

 

Více info ZDE

Připojte se k UDÁLOSTI na Facebooku a sledujte aktuální nabídku workshopů.

Dárek pro předplatitele k jarnímu číslu!

19.02.2016

Konečně dlouho slibovaný dáreček pro předplatitele. A věříme, že ne poslední :) 

V jarním čísle najdete návod na tyto jednoduché náušnice od Petry Koubové a předplatitelé k číslu dostanou korálky a komponenty na jejich výrobu jako příbal. Tak hurá, včas objednejte předplatné u SENDu

Skla se stříbrem jsou prostě nádherná!

18.02.2016

Víte, že obsah stříbra ve skle nemusí být v tyči/surovině vůbec vidět, ale na vinutém korálku udělá přenádherné duhové efekty? Ta skla se jmenují DOUBLE HELIX a vymyslel je teprve nedávno jedn šikovný Američan.

Tady se můžete přihlásit do kurzu a zkusit si to. Je to snazší než jste si kdy mysleli :) 

Inspirace pro práci s baňkami, bublinami a skleničkami

12.02.2016

V nabídce korálkárny Rooya nově najdete barevné písky, které krásně vypadají ve skleněných baňkách, bublinách a skleničkách.
Můžete je kombinovat s jinými přírodními materiály, jako jsou mušle, perly a dřevo, nebo s kovovými komponenty.

Inspiraci najdete zde v Návodech.

Fotonávod na náramek s bublinkou

12.02.2016

Do sekce Návody jsme pro vás připravili detailní fotonávod na jednoduchý náramek. Použili jsme v něm novou skleněnou bublinku.

Témata, barevnosti a uzávěrky pro rok 2016

03.01.2016
Ediční plán                     Číslo období Expedice  Téma Barvy uzávěrka pro autory 1/16 leden/únor 4.1. po Gotika rudá, černá 27.11.2015 2/16 březen/duben 1.3. út Mentolky mentolově zelená, mléčná čokoláda 25.1.2016 3/16 květen/červen 2.5. po Šeřík růžová, fialová, bílá 28.3.2016 4/16 červenec/srpen 4.7. po Retro - puntíky červená, žlutá - přímé barvy 27.5.2016 5/16 září/říjen 1.9. čt Zrzka rezavá, hnědá, tmavě zelená 25.7.2016 6/16 listopad/prosinec 1.11. út Vánoce zlatá, modrá 26.9.2016 ...
Copyright © 2007-2017 Šárka Jiřičná Programming FOLDINA.cz